Vyberte stránku

Heal and revitalize your body !

Nemám zdravotní problém

Nemám zatím žádné problémy, dostatečně se hýbu, udržuji si přiměřenou váhu a chci aby to tak bylo i v budoucnu.

Chci / musím zhubnout

Chci lépe vypadat a uvědomuji si zdravotní rizika nadváhy natož obezity. Nechci ale podstupovat žádné diety, protože nejsou trvalým řešením.

Necítím se v pohodě

Mám problémy typu únavnosti, bolestí hlavy, nechuti do ničeho, nervozity, vysokého tlaku nebo cholesterolu, špatných nervů, vlasů, pleti, ceulitidy, …

Tip pro Vás

Závislost na cukru – jak se jí zbavit 

Nebezpečnost konzumace cukru jsme už zde mnohokrát zdůrazňovali. Jeho konzumace vyvolává závislost obdobnou té drogové – stimuluje vylučování tzv. hormonů štěstí v mozku (serotonin, endorfiny). Na rozdíl od drog ale není konzumace cukru stíhána, naopak je zcela legálně potravinářským průmyslem bezohledně zneužívána. Následky na našem zdraví jsou katastrofální, ale zisk je zisk. Cukrové závislosti se ale můžeme zbavit – chvíli to potrvá, ale stojí to určitě za to.

Pijte výhradně neslazené nápoje, jako minerálky nebo čaje. Nepoužívejte ani nekalorická umělá sladidla, podporují také závislost na sladké chuti. Připravujte si jídla pokud možno sami z prvotních surovin, protože minimálně 70% cukru přijímáme v polotovarech a průmyslově upravených potravinách. Čtěte při nákupech pečlivě všechny etikety, budete překvapeni v čem všem je spousta cukru, běžnou sacharózou počínaje a „lahůdkami“ typu glukózo-fruktózových sirupů konče. Maximálně omezte sacharidy ve formě veškerých pekárenských výrobků – přílohy se snažte používat výhradně zeleninové. Velmi důležitá je správná snídaně, např. míchaná vejce s rajčaty nebo jinou zeleninou. Že jste na správné cestě poznáte, až Vám začnou běžná sušenka nebo koláč připadat nepříjemně sladké.

 

Jak na to?

Tajemství úspěchu

Začněte svoji cestu za zdravím třemi malými krůčky – změnami: v tom co jíte a pijete, doplněním vitamínů a minerálů a v pohybových zvyklostech.

Ozdravte a oživte své tělo

Návod skutečně pro každého

Informacemi o zdravém životní stylu, výživě a zejména o hubnutí jsou všechna dostupná média doslova přehlcena. Problémem je ale se v nich orientovat. Těch skutečně kvalitních (tj. opravdu v praxi vyzkoušených) je ale mezi nimi jako šafránu. Souhrn takových, které jsme ve VITAlize.cz také osobně na sobě s úspěchem vyzkoušeli, Vám nabízejí tyto stránky.

V posledních letech došlo v oblasti lidské stravy k podstatným zjištěním (objevům). Dobrá zpráva pro Vás je, že s těmito znalostmi je možné opravdu pro každého dosáhnout někdy až neuvěřitelného zlepšení svého zdraví. Bez ohledu na genetické dispozice a stávající stav dosáhnete po čase pevné, štíhlé postavy a pocitu zdraví, silné imunity a dostatku energie po celý den. Ke změnám ve svém stravování a životním stylu můžete přistoupit buď hned najednou, nebo k nim dospět po malých krůčcích. Na těchto stránkách postupně najdete k tomu všechny potřebné informace.

Pokud se necítíte zvládnout a aplikovat všechny uvedené informace sami nebo na to nemáte čas, napište nám a domluvíme on-line konzultaci (jednu nebo několik) s některým z našich zkušeným specialistů, kteří už úspěšně pomohli desítkám, někteří i stovkám klientů.

Jsme tady pro Vás

Telefon

(+420) 774 911 484

Email

info@vitalize.cz

Adresa

1Nutriwelt s.r.o.
Pod Harfou 933/62, 19000 Praha 9

Normální je být zdravý a cítit se plný síly v každém věku. Pokud k tomu máte současné době daleko, nevzdávejte se.

Tyto stránky Vám nabídnou řešení v každém případě.